DUHABEX

O nas

Poznaj Duhabex

Firma Duhabex, to dziś jedna z najszybciej rozwijających się firm w transporcie międzynarodowym. Od kilkunastu lat regularnie wyróżniana jest za swoje osiągnięcia na arenie międzynarodowej i ogólnokrajowej. Podczas swojego 26-cio letniego doświadczenia została nagrodzona prestiżowymi nagrodami takimi jak: Gazela Biznesu, Diamenty Miesięcznika Forbes, oraz Certyfikatami Scani jak i Mercedesa. Zasługą takiego uznania jest praca dla największych spedycji w Europie, świetnie wyszkolony planning, nowoczesny sprzęt i tabor, który największym zaufaniem darzy znane i cenione pojazdy marki Mercedes – Benz. M.A.N, Daf i Scania. Na sukcesy firmy pracują niezwykle profesjonalni i zawodowi kierowcy, którzy przy swojej pracy kierują się głównie bezpieczną i ekonomiczną jazdą.

Odtwórz wideo

Każdego roku od 26 lat, Duhabex Sp. z o.o. osiąga sukcesy, które gwarantują nam najwyższą jakość usług i renomę klientów.

Misją firmy Duhabex Sp . z o.o. i jej nadrzędnym celem jest dążenie do doskonałego realizowania usług transportowych poprzez zapewnienie na najwyższym poziomie profesjonalnej i kompleksowej obsługi. Doskonałą jakością osiągamy satysfakcje i lojalność naszych partnerów.

Dlatego jest naszą troską, aby strategie, plany rozwoju wsparte inwestycjami w ludzi i nowoczesny tabor gwarantowały najwyższy poziom usług transportowych.

To dzięki temu zdobywamy zaufanie.

A zaufanie jest naszą dumą i największą wartością.

Aktualności

EKOLOGIA

EKOLOGIA

W trosce o nasze środowisko i ekologię, naszą flotę stanowią ciągniki siodłowe Euro 5 i

Czytaj dalej
REKRUTACJA TRWA

REKRUTACJA TRWA

Duhabex Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem i zakupem nowych ciągników poszukuje doświadczonych w

Czytaj dalej
TABOR

TABOR

Rok 2016 przyniósł ze sobą znaczne powiększenie naszej floty. Ciągniki siodłowe marki Mercedes, M.A.N. i

Czytaj dalej

Masz dodatkowe pytania?

Napisz lub zadzwoń

+48 (32) 624 0 624